2019-08-01 23:40  -  LKS Płomień Czarny Las

Sparing nr 3.

W czwartkowy wieczór Płomień rozegrał sparing z przedstawicielem okręgówki Wartą Mstów. Przez niemal cały mecz padał ulewny deszcz i na boisku w kilku miejscach zgromadziła się woda.

Grając w eksperymentalnym ustawieniu Płomień dał sobie szybko strzelić 3 gole i po pierwszych 45 minutach przegrywał 0-3.

Na drugą odsłonę trener przywrócił nominalne ustawienie co przyniosło natychmiastowy skutek. Szybko odrobione trzy bramki zapewniły emocje do samego końca. W ostatnich minutach obie drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Płomień Czarny Las - Warta Mstów  4-4 (0-3)

Bramki: T.Stefański x3, D.Wolski

Skład:  Szychalski (50), Hyra, Ł. Stefański, Wesołowski, testowany zawodnik (60), Zyskowski, Otola, R.Stefański, Pazera, Skrzypczyk (45) T. Stefański (80)

W drugiej połowie na boisku pojawili się również: Kuczera, K. Wolski, D.Wolski, Młynek, Szymonik, K. Radoliński, Bińczyk, Walczyk