2019-09-05 23:10  -  LKS Płomień Czarny Las

KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA

3

:

2

83' LKS Płomień Czarny Las Przemysław Szychalski
67' LKS Płomień Czarny Las Rafał Pazera
66' LKS Płomień Czarny Las Damian Wolski
41' LKS Płomień Czarny Las Damian Wolski Rafał Pazera
37' KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA
4' LKS Płomień Czarny Las Tomasz Stefański

W końcu kibice w Czarnym Lesie doczekali się wygranej. Piłkarze Płomienia pokonali w mocno padającym przez cały mecz deszczu , młodzież Victorii 3-2 i przesunęli się na 9 miejsce w tabeli.

Szybko strzelona bramka bo już w 4 minucie, przez nie zawodnego T.Stefańskiego ukształtowała przebieg meczu. Ambitnie walczący rywal zdołał wyrównać w zamieszaniu pod bramką w 37 minucie, ale ostatnie zdanie w pierwszej połowie należało jednak do gospodarzy a konkretnie do Damiana Wolskiego który w 41 minucie znakomicie uwolnił się od obrońcy i umieścił piłkę w siatce.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Victorii które nie przyniosły bramek - co nie udało się gościom, udało się

gospodarzom, którzy ponownie przejęli inicjatywę a czego rezultatem była bramka na 3-1, zdobyta przez będącego w znakomitej dyspozycji  tego dnia - Damiana Wolskiego.

Kiedy wydawało się że sytuacja na boisku jest już opanowana, strzał z dystansu próbował zablokować jeden z obrońców Płomienia, niestety piłka odbiła się rykoszetem i poleciała wprost na bramkarza który próbując ją złapać, wypuścił piłkę z rąk a ta wtoczyła się do bramki. Była 83 minuta, więc goście zwietrzyli szansę na remis co przyniosło bardzo emocjonujące ostatnie 10 minut.  Piłkarze z Częstochowy rzucili się do odrabiania strat ale na nasze szczęście ta sztuka im się nie udała i 3 punkty zostały w Czarnym Lesie.

Płomień Czarny Las - Victoria Częstochowa 3-2 (2-1)

Bramki: T Stefański 4min. D Wolski 41 i 66 min

Skład:  Szychalski, Szymonik, Wesołowski, Hyra, Skrzypczyk,  Zyskowski, D.Wolski (87min. Walczyk), R.Stefański, Pazera, Wrzalik, T.Stefański (89min. Bińćzyk)

2019-09-07 17:00